SWIRSKI Mite 500 saszetek

880,00 zł
Brutto

Saszetki z drapieżnym roztoczem Amblyseius swirskii przeznaczone do zwalczania młodych larwy różnych gatunków wciornastków oraz jaj i larw mączlika ( Bemisia tabaci, Trialeurodes vaporariorum )

Ilość

OPAKOWANIE

500 saszetek, w każdej saszetce znajduje się 250 szt drapieżnego roztocza Amblyseius swirskii + roztocza pokarmowe wymieszane z otrębami i zapakowane w pełni biodegradowalną foliową saszetkę z haczykiem

INSTRUKCJA STOSOWANIA

Zawieś saszetki na roślinie w miejscu osłoniętym od słońca i niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Saszetki mają już otwór wyjściowy.

Trzymaj saszetki za kartonowy pasek u góry, żeby nie uszkodzić drapieżnych roztoczy.

Saszetki można stosować nie tylko w szklarni ale również w uprawach polowych.

SPOSÓB DZIAŁANIA

Dorosłe roztocza drapieżne szukają swojej ofiary lub czekają na nią, a następnie wysysają szkodnika. Amblyseius swirskii nie diapauzuje, a zatem może być również wprowadzany w okresie zimowym. Jest odporny na wysokie temperatury. Populacja A. swirskii zaczyna się rozwijać, gdy temperatury w ciągu dnia regularnie przekraczają 20-22 ° C

 

PRZECHOWYWANIE

Przechowywanie po otrzymaniu: 1-2 dni

Temperatura przechowywania: 10-15 ° C, w ciemności

Zapewnij wentylację, aby zapobiec gromadzeniu się CO2 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Zamówienia złożone w poniedziałek do godziny 16:00 będą dostarczane w tym samym tygodniu (czwartek, piątek). Zamówienia złożone po tym terminie będą dostarczane w kolejnym tygodniu (czwartek, piątek).

Opis

Saszetki z drapieżnym roztoczem Amblyseius swirskii przeznaczone do zwalczania młodych larwy różnych gatunków wciornastków oraz jaj i larw mączlika (Bemisia tabaci, Trialeurodes vaporariorum)

Zobacz także